Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Yanak Kontur Uygulaması

Oval veya V line dediğimiz yüz formu, günümüzde, genç ve çekici görünüm için ideal kabul edilmektedir. Yüzün yanak itibariyle çeneye doğru incelmesiyle elde edilen V formdaki yüz şekliyle kişi olduğundan çok daha genç ve dinamik bir yüz görünümüne kavuşmaktadır.

 

Oval yüz formuna ulaşmaktan bahsederken çoğu zaman akla yağlı, yanak inceltmeye ihtiyaç duyulan bir yüz şekli gelse de sorun her zaman yağ kütlesi gelişmiş yanaklar olmayabiliyor. Bazen tam tersi, çökük ve olması gerekenden daha zayıf yanak formu ile de karşılaşabiliyoruz.

 

Bu noktada yüzün daha genç ve dinamik görünmesi için yanak konturu dediğimiz, yanak bölgesinin hyaluronik asit dolgularla daha belirginleştirilerek çökük ve zayıf görünümün giderildiği böylelikle yukarıdan aşağıya doğru daralan V şeklinde yüz formunun elde edilebildiği uygulamaya ihtiyaç duyulabilmektedir.

 

Yanak kontur uygulamasında amaç, yüz güzelliğinin vazgeçilmezi kabul edilen biçimli yanak formuna ulaşabilmektir.

 

Ortalama 10- 15 dakikalık bir uygulama olan yanak kontur uygulaması hyaluronik asit bazlı dolgularla yapılan ve neredeyse ağrısız acısız diyebileceğimiz pratik ve konforlu bir uygulamadır. Yüksek hasta memnuniyeti ile yüz güldüren sonuçlar aldığımız yanak konturu uygulaması ile yanaklardaki çöküklükler giderilerek yanak hattı belirginleştirilir. Yanak yüzeyin yüz ile uyumlu bir hacme kavuşmasının sağlandığı yanak konturu uygulamasında yanak bölgesi hafifçe kaldırılarak geriye doğru yuvarlak bir form elde edilir.

 

Uygulama sonrası hemen sosyal hayata dönebileceğiniz yanak konturu uygulaması ile siz de yüzünüz ile uyumlu bir yanak formuna kavuşarak makyaj hilelerini geride bırakabilir, daima genç ve dinamik yüz hattına sahip olabilirsiniz.

 

Yanak konturu uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için merkezime her zaman ulaşarak uzmanlarımıza sorularınızı iletebilir, yanak konturu uygulaması için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA