Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Pudralama Tekniği

Günümüz yoğun yaşam temposu, gün içerisindeki koşuşturmalar derken zaman yönetimi her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Yoğun hayat akışında sadece güzelliği perçinlemekle kalmayıp aynı zamanda adeta zamandan tasarruf etmemize de yardımcı olan kalıcı makyaj uygulamaları her geçen gün popülerliğini artırmakta ve akabinde çok daha konforlu ve güvenilir bir hal almaktadırlar.

Söz konusu kalıcı makyaj olunca ilk akla gelen uygulama tabii ki kaş tasarımıdır. Kaş tasarımı denince de gerek doğal görünümden ödün verilmemesi gerekse uzun soluklu kalıcılığı nedeni ile pudralama tekniği ilk akla gelendir.

Pudralama veya bilinen bir diğer adıyla gölgelendirme tekniği, mikro iğnecikler yardımı ile bitkisel bazlı kalıcı makyaj boya pigmentlerinin cildin epidermis tabakasına uygulanmasını kapsar. Cilt tipi doğrultusunda kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 1,5 yıl kalıcılığı olabilen pudralama (gölgelendirme) tekniği, özellikle kaşlarında seyreklikler olan ve gün içerisinde yaptığı makyajlarla kaşlarındaki boşlukları doldurma ihtiyacı hisseden kişiler için uygundur. Pudralama tekniği konforlu bir teknik olmakla birlikte kişiye birçok seçenek sunar. Pudralama tekniği ile kaşlarınızı kalınlaştırabilir, aralıklarını doldurabilir veya kaşlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.

Rahatlıkla doğal bir görünüm elde edilebilen pudralama tekniği, diğer kaş uygulamalarına oranla çok daha kalıcı ve konforludur. Anestetik kremler yardımı ile yapıldığı için neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz pudralama (gölgelendirme) tekniği, sunduğu konforun yanı sıra yüz hatlarınızla uyumlu ve orantılı bir kaş tasarımına ulaşmanıza yardımcı olacağı için güzelliğinizi de perçinleyebilmektedir.

Pudralama tekniği konforlu ve pratik bir işlem olmakla birlikte mutlaka uzman kişiler tarafından steril şekilde yapılmalıdır. Ancak bu şartlarda güvenilir ve konforlu bir işlem olma özelliğini korur. İşlem esnasında kullanılan boya pigmentleri bitkisel bazlı olduğu için cilde herhangi bir zarar vermez.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA