Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Kirpik Lifting

Kirpikler, güzel bakışların tamamlayıcı unsurlarındandır. Kirpiklerde uzun ve dışa dönük bir form ideal kirpik görünümü olarak kabul edilir. Ancak herkes doğuştan bu formda kirpiklere sahip olmayabilmektedir.

 

Günümüz popüler uygulamalarından biri olan kirpik liftin uygulaması hayalini kurduğunuz kirpiklere kavuşmanızı sağlarken aynı zamanda kirpiklerinize bakım yaparak kirpiklerinizin sağlığını korumasına yardımcı olmaktadır.

 

Ortalama 2-3 ay kalıcılığı bulunan kirpik lifting uygulamasında amaç, kıvrımlı ve gür görünümlü belirgin kirpiklere sahip olmaktır.

 

Oldukça konforlu bir işlem olan ve herhangi bir ağrı, sızı hissedilmeyen kirpik lifting uygulaması 4 aşamadan oluşan bir uygulama protokolü içerir.

 

Kirpik lifting uygulamasının aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 

  • Kirpikler, özel temizleme ürünleri ile her türlü makyaj, solüsyon ve yağdan arındırılarak bakıma hazır hale getirilir.
  • İstenilen uzunluğa göre farklı çeşitleri bulunan özel kirpik pedleri arasından planlanan görünüm doğrultusunda uygun kalıpla kirpikler şekillendirilir.
  • Pedler aracılığıyla şekillendirilen kirpiklere özel keratin bakımı yapılır.
  • Kirpiklerin yapısını güçlendiren pigmentler ve vitaminler uygulanır.

 

Kirpik lifting işlemi konforlu ve güvenilir bir işlem olmakla birlikte uygulamadan hemen sonra etkisi görülmektedir.

 

Bununla birlikte kirpik lifting uygulamasını takriben ilk 24 saat kirpiklerin su ile temas etmemesi işlemin kalıcılığı için oldukça önemlidir. İşlemden 24 saat sonra ise tüm göz çevresi ürünleri rahatlıkla kullanılabilir hatta deniz ve havuza da rahatlıkla girilebilmektedir.

 

Kirpik lifting uygulaması, arzu edildiği takdirde kalıcılığının geçmesi beklenmeden de kişinin isteği doğrultusunda bozulabilmektedir. Ancak bu noktada kirpik lifting yaptıran kişinin bir uzmana danışması, evde kendi ürünleri ile kirpik lifting uygulamasını geri almaya çalışmaması gerekmektedir.

 

Kirpik lifting yaygın inanışın aksine kirpiklere zarar veren kirpikleri yıpratan bir uygulama değildir. Aksine, uygulama esnasında yapılan özel keratin bakımları sayesinde kirpikler daha canlı ve sağlıklı olmaktadır.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA