Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Kaş Laminasyonu

Kaşlar, yüzümüzde, ifademizi tamamlayan unsurların başında gelir. Asimetrik olmaları veya şekilsiz şekilde uzamaları, yüzümüzün olumsuz bir ifade kazanmasına neden olabilmektedir.

 

Kaşların yeni bir forma kavuşmasını sağlayan ve aynı zamanda kaşları besleyerek yapılan işlemin uzun soluklu olmasına yardımcı olan kaş laminasyonu işlemi, günümüz kaş tasarımı uygulamaları arasında en popüler olanıdır. Düzenli yaptırıldığı takdirde kalıcılık süresi uzayan kaş laminasyonu işlemi ile kaşlar arasındaki asimetri de rahatlıkla düzeltilebilmektedir.

 

Kaş laminasyonu işlemi herhangi bir enjeksiyon gerektirmeyen dolayısıyla olası anestetik kremlere ihtiyaç duyulmayan, tamamıyla cilt yüzeyi üzerinden yapılan bir işlemdir. Cilt altına herhangi bir işlem yapılmadığı için de oldukça güvenilirdir.

 

Kaş laminasyonunun ilk adımı, uygulamaya özel şampuan benzeri özel kaş ürünleri ile kaşları temizlemek ve kaşları işleme uygun hale getirmektir. İşleme başlamadan önce kaşlardaki tüm makyaj artıklarının temizlenmesi işlemin sağlıklı ve planan şekilde ilerlemesi için önemlidir. Arındırılma işlemi sonrası kaşlar planlanan şekle getirilerek uygulama özel bir tür yapıştırıcı ile sabitlenir. Kaş laminasyonu işlemi sırasında kişinin ihtiyaçları ve kaşların durumu göz önüne alınarak birden fazla farklı solüsyonlar kullanılabilmektedir. Kazandırılan yeni formun akabinde kaşlar sabitlendikten sonra eğer  kaşlarda bir renk değişikliğine gidilecekse bu aşamada kaşlar boyanır. Boyama sonrası kaşlara özel protein bakımı yapılır ve laminasyon işlemi tamamlanır.

 

Kaş laminasyonu işlemi boyunca protein bakımı da dahil olmak üzere enjeksiyon içeren herhangi bir adım uygulanmaz. Yapılan tüm güçlendirici ve şekillendirici bakımlar ağrısız ve acısızdır.

 

Kaş laminasyonu işlemi, yaklaşık 6 – 8 hafta kalıcılığı olan ve iyileşme süresi bulunmayan bir işlemdir.

 

Kaş laminasyonu işleminin bilinen bir yan etkisi yoktur. İşlem esnasında kullanılan tüm ürünler ve akabinde yapılan tüm kaş bakımlarında kullanılan bileşenler cilt ile uyumlu içeriğe sahip ürünlerdir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA