Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

İpek Kirpik

 İpek kirpik uygulaması, oldukça konforlu ve ortalama 3 ay kalıcılığı bulunan bir uygulamadır. Amaç; saf ipekten yapılan kirpiklerin desteği ile bakışları daha canlı ve çekici hale getirmektir. Kullanılan malzemeler doğrultusunda ipek kirpik uygulaması sonrası, kişiye takılan yeni kirpikler gerçeği ile ayırt edilemeyecek kadar bütünsel bir görüntü oluşturur.

İpek kirpik uygulamasında herhangi enjeksiyon vb. bir aşama bulunmamaktadır. Bu nedenle herkesin yaptırabileceği güvenli ve konforlu bir işlemdir.

İpek kirpik uygulaması öncesi yapmanız gereken tek şey uygulamaya makyajsız gelmenizdir. Her durum ve koşulda işleme başlanmadan önce göz çevreniz temizlenecek olsa da makyajsız şekilde gelmeniz zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bununla birlikte ipek kirpik uygulamasında, işlem esnasında gözler kapalı olduğu için eğer lens kullanıyorsanız o gün lensinizi takmamanız veya kutusunu yanınızda bulundurmanız önemlidir. Aksi halde işlem boyunca lensleriniz sizi rahatsız edebilir. Bu önlem tamamen konforunuz içindir.

İpek kirpik uygulaması her ne kadar konforlu bir işlem olsa da uzun süren bir işlemdir. Ortalama 1,5 saatte tamamlanan ipek kirpik uygulamasında, özel hipo-allerjik bir yapıştırıcı ile saf ipekten yapılan kirpikler tek tek kişinin gerçek kirpikleri arasına yapıştırılır. Böylelikle kirpiklerde daha gür bir görünüm elde edilir. Kullanılan özel yapıştırıcı hipo-allerjik olduğu için göz çevresine ve gerçek kirpiklere herhangi bir zarar vermemektedir.

İpek kirpik uygulaması ortalama 3 ay kalıcılığı olan bir uygulama olmakla birlikte kalıcılığı artırmak için mutlaka aylık rötuşlara gelmeniz gerekmektedir. Bu rötuş seansları ilk etapta yapılan seanslardan çok daha kısa sürmektedir.

İpek kirpik uygulamasında kullanılan kirpikler saf ipekten yapıldığı için uygulama sonrası herhangi bir ağırlık hissi olmaz. Göz çevrenizde herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz.

Bununla birlikte söz konusu ipek kirpik olduğunda en çok sorulan sorulardan biri de makyaj konusudur. İpek kirpik yaptıran biri uygulama sonrası, ileriki dönemde rahatlıkla makyaj yapabilmektedir. Gür bir görünüm için eklenen ipek kirpikler, makyaj yapmanıza engel değildir. Sadece makyaj temizleme ürünlerinizi seçerken dikkat etmeli ve su bazlı, yağsız ürünler tercih etmelisiniz.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA