Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

İp Askı Uygulaması

Yaş aldıkça bizler ne kadar genç ve güzel görünümün peşinden koşuyorsak medikal estetik uygulamalarda aynı hızda hatta bizden daha da hızlı gelişim göstermeye devam ediyor. Bugün, genç görünüm denince akla ilk gelen uygulamalardan olan yüz germe ameliyatı artık yerini yavaş yavaş ameliyatsız yüz germe tekniklerine bırakıyor.

 

Yüksek hasta memnuniyeti, kişinin sosyal hayatını kesintiye uğratmaması dahası uzun soluklu kalıcılığı ile ameliyatsız yüz germe uygulamaları her geçen gün daha da genç görünmek ve güzel yaş almak isteyen kadın ve erkeklerin tercihi oluyor.

 

Söz konusu ameliyatsız yüz germe olunca belki de ilk sırada diyebileceğimiz ip askı uygulaması, gerek klinik ortamda konforlu şekilde yapılması gerekse bir yüz germe ameliyatında olduğu gibi nekahet dönemi gerektirmemesi nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir.

 

İp askı uygulaması, temelde,  cilt altına konumlandırılan özel ipler aracılığıyla sarkan cildin toparlanarak yüz ovalının ortaya çıkarılması böylelikle kişinin olduğundan daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşmasını amaçlar.

 

Lokal anestezi altında yapılan ip askı uygulamasında, anestezi sayesinde ağrı ve acı hissi minimalize edilir. İnce iğneler aracılığıyla ipler cilt altına boydan boya yerleştirilerek adeta cilt altında cildi yukarı çekmek için bir ağ sistemi oluşturulur. Her ne kadar tüm işlem cilt altından yapılsa da ip askı uygulamasında kullanılan ipler güvenlidir ve kendiliğinden zaman içinde erime özelliğine sahiptirler. İleriki dönemde kişiye herhangi bir rahatsızlık vermezler.

 

İp askı uygulaması, sadece yüz bölgesinde değil, yüz güzelliğinin tamamlayıcısı kabul edilen boyun bölgesinde de sıklıkla kullanılan ve yüz güldüren sonuçlar aldığımız etkin bir uygulamadır. İşlem süresi yaklaşık olarak 30 ila 45 dakika arasında değişiklik gösterir. Uygulamadan sonra kişi rahatlıkla günlük rutinine dönebilir hatta makyaj dahi yapabilir.

 

Kalıcılık süresi kişilerin yaşamsal alışkanlıklarına bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 2 ila 3 yıl arasındadır.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA