Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Hydrafacial Power

Günümüzde söz konusu güzel ve sağlıklı bir cilt olunca kadın ve erkek farketmeksizin birçok kişi cilt gençleştirme cihazlarının birbirinden çeşitli botoks ve dolgu yöntemlerinin peşine takılıp giderken nedense çoğu zaman yapması gereken en temel şeyi unutuyor; Cildini temizlemeyi!

 

Sağlıklı ve her daim genç görünen bir cilt için çeşitli ameliyatsız estetik uygulamalarından önce yapmanız gereken cildinizin daima nefes almasını sağlamaktır. Bu da ancak cildinizde yapılacak derinlemesine temizlik ve bakım ile mümkündür.

 

Hydrafacial Power Cilt Bakımı, ortalama 40 dakika süren etkin bir cilt bakım protokolüdür. 5 aşamadan oluşan Hydrafacial Power Cilt Bakımı sırayla temizleme, kişinin ihtiyacına uygun serum uygulaması, antioksidan etki gösteren nemlendirme ve led terapi ile yapılmaktadır.

 

Hydrafacial Power Cilt Bakımı’nda kullanılan özel cihaz başlıkları sayesinde cilt gözeneklerinde vakumlama yapılarak cilt temizlenir. Hydrafacial Power Cilt Bakımını klasik cilt bakımlarından ayıran en büyük özelliklerden biri bu aşamadır. Klasik cilt bakımlarında buhar eşliğinde yapılan sıkma işlemi Hydrafacial Power Cilt Bakımında yoktur. Dolayısıyla klasik bakım sonrası yüzde kısa süreli de olsa kalabilecek sıkma izleri, tırnak izleri Hydrafacial Power Cilt Bakımında oluşmaz. Üstelik bu temizleme aşaması bir nevi vakum teknolojisi ile yapıldığı için sıkma ile ulaşılamayan derinlikte ciltte temizlik sağlanır. Cilt temizliğinin ardından cilde ihtiyaç duyduğu bakım kapsamında serum işlemi uygulanır. Bu aşamada kullanılacak serumun detayı, herkesin cilt ihtiyacı farklı olabileceği için kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Cildin nemlendirilmesi ile son aşamaya gelen Hydrafacial Power Cilt Bakımında eğer cilt çok yorgun ve yıpranmış ise led terapi uygulanır. Led terapi uygulamasında farklı ışık teknolojileri kullanılmakla birlikte genelde kollajen üretimini tetiklemesi için kırmızı ışığa başvurulur.

 

Hydrafacial Power Cilt Bakımı, etkin bir cilt bakım protokolüdür. Siz de Hydrafacial Power Cilt Bakımı ile cildinizde derinleme temizlik sağlayarak cildinizin ihtiyacı olan bakımı ona verebilirsiniz.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA