Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Gençlik Aşısı

Güzel ve genç bir görünüm için sadece kırışıklıklardan arındırılmış bir cilt yetmez. Aynı zamanda cildin ışıltılı, nem dengesi korunmuş ve elastikiyeti yüksek olması da gerekir. Yaş aldıkça cildimizin bakıma olan ihtiyacı da artar.

H-100 Gençlik Serumu, içeriğinde bulunan hyaluronik asit, mannitol, organik silica, vitaminler, 7 farklı amino asit, pro collagen peptide, dmae, leucine ve daha pek çok bileşen sayesinde cilde ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayarak cildimizin güzel yaş almasına yardımcı olur.

Gençlik Serumunun içerisindeki bileşenler; zamanla cildin nem dengesini düzenler, yaş aldıkça azalan kollajen üretimini tetikler, deride hücre düzeyinde onarım başlatır ve ciltteki hasar görmüş dokuların yenilenmesini sağlar.

Gençlik Serumu sadece yüz bölgesinde değil; boyun, gıdı, el üzeri ve dekolte bölgesinde de güvenle uygulanmaktadır. Seanslar halinde uygulanan Gençlik Serumunda seans sayısı, kişinin yaşına ve akabinde cildindeki deformasyona göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu değişkenler sadece seans sayısında değil aynı zamanda seanslar arasına konacak zamanda da etkilidir.

Örneğin yıpranmış ciltlerde seans sayısı 3 ila 5 arasında değişiklik göstermekle birlikte uygulama sıklığı 1-2 hafta aralıklıklarla olabilmektedir.

Orta yaşlı ciltlerde ise deformasyon derecesine göre 2 ila 3 seans yeterli olmakla birlikte seans sıklığı da 2-3 hafta aralıklarla değişiklik göstermektedir.

Seans sayıları kişiden kişiye değişmekle birlikte genellikle maksimum 5 seansta istenilen cilt kalitesi elde edilmektedir.

H-100 Gençlik Serumu, cildinizdeki deformeleri gidermekle kalmaz aynı zamanda cildinize, güzel yaş almasını sağlayacak ileri dönük bir bakım da sunar.

Siz de H-100 Gençlik Serumu ile cildinize ihtiyacı olan bakımı verebilir, yaş alma sürecinizi kontrol altında tutarak yıllar geçse dahi genç ve elastikiyeti yüksek bir cilde kavuşabilirsiniz.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA