Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Dudak Dolgusu

Yüz ile uyumlu, kendi içerisinde altın orana sahip dolgun ve doğal görünümlü dudaklar…

Hayalini kurması bile güzelken bir de insan, sahip olduğunu düşününce ister istemez yüzünde bir gülümseme beliriyor.

Dolgun dudaklar yıllar boyu özellikle kadınların hayalini süsleyen görünümlerin başında gelir. Öyle ya bir dönemin dudakları daha dolgun gösteren dudak konturleri, taşırarak sürülen rujlar, çeşitli anestetik özellik gösteren ürünlerle kısa süreliğine elde edilen şiş dudaklar…

Günümüz medikal estetik gelişimi sayesinde artık bu yukarıda saydığımız yöntemlere gerek kalmadan siz de dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz! Üstelik bu kadar zahmete girmeden ve doğallıktan ödün vermeden!

Hyaluronik asit bazlı dolgularla rahatlıkla yapılabilen dudak dolgusu işlemi, klinik ortamda birkaç dakikada yaptırabileceğiniz basit ancak uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bir öğle arasında dahi yaptırabileceğiniz dudak dolgusu işlemi, ortalama 12 ila 18 arasında kalıcılık göstermektedir.

Dudak dolgusu işleminin bilinen bir yan etkisi olmamakla birlikte uygulamayı takriben ilk 24 saat danışanlarımızın çok sıcak içecekler tüketmemesi önemlidir. Bu, dudaklarda olası bir topaklanmanın önüne geçmek içindir. İlk 24 saatten sonra kişi, her zamanki yeme/içme rutinine dönebilir.

Dudak dolgusu işlemi, yüz güldüren sonuçlar alınan oldukça pratik ve konforlu bir uygulamadır. İşlemden hemen önce dudaklara uygulanan anestetik kremler sayesinde neredeyse acısız bir uygulama olan dudak dolgusu işlemi, diğer dolgu ve botoks işlemleri ile kombine şekilde yapılabilmektedir.

Hyaluronik asit bazlı dolgular sayesinde doğal görünümden ödün vermeden siz de yüzünüz ile uyumlu dolgun dudaklara kavuşabilir; makyaj hilelerini ve sadece anlık çözüm sunan günün sonunda dudakların yine ince görünümüne dönmesine neden olan yöntemleri geride bırakabilirsiniz.

Unutmayın! Dudak dolgusu, yaş almaya bağlı olarak zamanla volümünü yitiren dudaklar için ideal ve etkin yöntemlerin başında gelmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA