Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Çene Dolgusu

Oval bir yüz, genç ve çekici görünmenin anahtarı olarak kabul edilir. Alın bölgesinden çeneye doğru ovalleşen yüz, olduğunuzdan çok daha genç görünmenize yardımcı olur.

Bu ovalliğe bir de keskin bir çene hattı eklenince sadece genç değil aynı zamanda zayıf ve zarif bir görünüme de sahip olmuş olunur. Ancak yaşlanmanın cilvesi olsa gerek nasıl ki yaş aldıkça genç görünme isteğimiz bizler için daha önemli hale geliyor ve bunun peşinden daha fazla koşuyorsak vücudumuzda adeta aynı oranda bize ihanet edercesine yer çekimine yenik düşerek bizi zarif, genç ve çekici gösteren hatlarımızı kaybetmemiz için adeta çabalıyor.

Yaş almaya bağlı olarak cildimizde kollajen üretimi gittikçe azalır bu da maalesef cildimizin elastikiyetini olumsuz yönde etkiler. Kalitesi düşen cilt, zamanla elastikiyetini kaybetmeye başlar; sarkma ve cilt gevşekliklerine meyilli hale gelir. Zamanın ve cilt kalitesinin düşmesine bağlı olarak yukarıdan aşağıya doğru yaşlanan cilt, özellikle yanak bölgesinde sarkmalara neden olur. Bu sarkma ve cilt gevşeklikleri nedeni ile yukarıda bahsettiğimiz oval yüz görünümü de maalesef her geçen gün kişisel tarihimizde yerini alır ve bize de zamanla artık ovali bozulmaya yüz tutmuş, zamanla dikdörtgenimsi bir hal alan yüz hatları kalır.

Yaş almayla keskinliğini yitiren yüz hattı, gıdı ile çene arasındaki belirgin ayrımı da ortadan kaldıracağı için olduğunuzdan daha yaşlı ve kilolu görünmenize sebep olur.

Çene dolgusu veya bilinen bir diğer adı ile Jawline Dolgu uygulaması oldukça konforlu ve yüz güldüren sonuçlar aldığımız ortalama 15-20 dakikada yapılan pratik bir uygulamadır. Jawline dediğimiz ciltteki deformeler sonrası keskinliğini yitiren çene hattını tekrar belirginleştirmeyi amaçlayan çene dolgusu işlemi, anestetik kremler sayesinde neredeyse ağrısız/acısız diyebileceğimiz bir uygulamadır.

Pek çok dolgu işleminde olduğu gibi ortalama 12 – 18 ay kalıcılığı bulunan Jawline Çene Dolgusu uygulaması, belirginleştirilen çene hattı sayesinde yüzünüz ile gıdı bölgenizin ayrımını sağlar. Böylelikle uygulama sonrası gıdınız olduğundan çok daha az, yüzünüz ise olduğundan çok daha genç görünmektedir.

Jawline Çene Dolgusu ile siz de yüzünüzün sınırlarını yeniden belirginleştirerek yaşlanmanın getirdiği deformasyonları geride bırakabilirsiniz.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA