Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygulamalar nedeni ile birbirine benzer ortaya çıksa da işin ehli, yetkin, profesyonel kimseler tarafından uygulamalar; ister ameliyatlı olsun ister ameliyatsız mutlaka kişiye özel planlanarak yapılmakta ve kişinin kendine özgü yüz hatları korunmaktadır.

Günümüzde estetik denince ilk akla gelen uygulamalardan biri olan burun estetiği ameliyatı, her ne kadar günümüz şartlarında her geçen gün konforlu bir hale gelse de günün sonunda genel anestezi altında yapılan ve birkaç gün de olsa kişiyi sosyal hayatından koparan bir uygulamadır. Bunun yanı sıra sosyal hayata dönseniz dahi ameliyattan sonra belirli bir kurallar bütününe uymanız gerekmektedir. Ek olarak burun estetiği ameliyatında yapılan müdahalenin tam sonuçları ortalama 1 yılda kendini göstermektedir.

Her geçen gün gelişen ameliyatsız estetik uygulamalar sayesinde bugün, burun estetiği ameliyatına ihtiyaç duyulmadan hyaluronik asit dolgularla burun estetiği yapılabilmektedir. Kalıcılığı 18 ila 24 ay arasında değişen burun dolgusu, günümüz ameliyatsız burun estetiğinin diğer adıdır.

Burun dolgusu uygulaması, klinik ortamda rahatlıkla yapılabilen uygulama sonrası rahatlıkla sosyal hayata dönebildiğiniz oldukça güvenilir ve konforlu bir işlemdir. Kısa sürede uygulanması ve sosyal hayatı kesintiye uğratmaması nedeni ile yaygın olarak tercih edilen burun dolgusu uygulaması, basit bir işlem gibi görünse de mutlaka bu alanda tecrübeli, yetkin kişiler tarafından yapılmalıdır.

Burun dolgusu ile kemerli burun görünümünü geride bırakabilir veya burun ucu düşüklüğü sorunundan kurtulabilirsiniz. Konforlu olmasının yanı sıra pek çok avantajı da bünyesinde bulunduran burun dolgusu uygulamasının maalesef bazı dezavantajları da bulunmaktadır.

Hangi bölgeye uygulanırsa uygulansın günün sonunda dolgu işlemi bir hacim verme işlemidir. Dolayısıyla burun dolgusu uygulaması ile maalesef burnunuzda bir küçültme işlemi yapılamamaktadır. Eğer burnunu yüzünüze oranla çok büyükse veya burun kanatlarınızda bir küçültme talebiniz varsa maalesef burun dolgusu işlemi bu tür şikayetler için uygun değildir.

Burun dolgusu işlemi ile ilgili detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize her zaman ulaşabilir; uzmanlarımıza sorularınızı ileterek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA