Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem göz uygulaması, ortalama 30 – 40 dakika süren, klinik ortamda lokal anestezi altında yapılan ve uygulama sonrasında çekici bir görünüm kazanabileceğiniz etkin bir uygulamadır.

 

İyileşme süresi bulunmaması nedeni ile yüksek yaşam temposuna sahip pek çok kadın ve erkek tarafından rahatlıkla tercih edilebilen badem göz uygulamasında işlem sonrası sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Pek çok göz çevresi estetiği yaş almaya bağlı olarak yapılır ve bu nedenle çoğunlukla 35 yaş üstü kadın ve erkeklere hitap eder. Ancak badem göz estetiği diğer göz çevresi estetiği uygulamalarının aksine gençler arasında (özellikle 25 ve üzeri) çok daha yaygın bir işlemdir. Gerek konforlu olması gerekse pratik olması nedeni ile sıklıkla başvurulan uygulamanın kalıcılık süresi ortalama ortalama 3 yıldır. Birçok ameliyatsız estetik uygulamasında olduğu gibi badem göz uygulamasında da düzenli yaptırıldığı takdirde hücre yenilenmeleri artık yeni forma göre olacağı için kalıcılık artmaktadır.

 

Uygulama özel iplerle yapılan badem göz uygulamasında kullanılan ipler kendi içerisinde kalıcılığa bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte uygulama, ister kalın ister ince iplerle yapılsın farketmeksizin hepsi güvenilir olmakla birlikte zamanla kendiliğinden eriyen iplerdir.

 

Badem göz estetiği medikal zorunluluklar doğrultusunda yapılan bir işlem değildir. Tamamen kişinin kendi estetik bakış açısı doğrultusunda yapılan bir işlemdir. Bu nedenle işleme dair ön koşullar olmamakla birlikte çoğunlukla düşük göz yapısına sahip ve bunu makyaj hileleri ile kapatmaya çalışan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

 

Badem göz uygulaması, dışarıdan kolay kolay anlaşılabilen bir uygulama değildir. Doğru şekilde yapıldığında çevreniz sadece sizde “bir değişiklik, güzellik” olduğunu düşünür ancak tam olarak  ne olduğunu kolay kolay anlayamazlar. 🙂

 

Badem göz uygulaması, bir nevi askılama işlemi ile yapıldığı için uygulama sonrası eğer memnun kalınmazsa veya kişi eski haline dönmek isterse rahatlıkla geri alınabilmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA