Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamızda önemli bir tutar. Az yağlı – ince yanaklar, belirgin elmacık kemikleri özellikle yüzün oval formda görünmesi için önemli rol oynar.

Tüm kadın ve erkeklerde yanak bölgesinde bichat dediğimiz yağ yastıkçıkları bulunur. Bu yağ yastıkçıkları genetik olarak fazlaca gelişkin olabilmekle birlikte kilo alımına bağlı olarak da artabilmektedir. Yanakların yağlı olması veya gün geçtikçe yağlanması bizi olduğumuzdan daha kilolu gösterebilmektedir. İşin kötü yanı, kilo aldığımızda yanak bölgesinin yağlanmasının aksine kilo verdiğimizde bu yağlanma kolay kolay gitmez. Bu nedenle çoğu zaman dışarıdan müdahaleye ihtiyaç duyulur.

Günümüz bişektomi ameliyatlarının temelinde yanak bölgesindeki bu yağ yastıkçıklarını alarak yanağı inceltmek ve yüze oval bir görünüm kazandırmak yatar. Ancak bişektomi ameliyatları kısa vadede sonuç verse de uzun vadede maalesef başka sorunlara yol açabilmektedir. Örneğin kişi yaş aldıkça ve cildi sarkmaya başladıkça yanak bölgesindeki yağ yastıkçıklarının alınmasıyla oluşan boşluğun çöküntüye dönüşme ihtimali olabilmektedir. Bu nedenle artık pek çok kişi ameliyatlı yöntem yerine ameliyatsız yanak inceltme veya yaygın olarak bilinen adıyla Ameliyatsız Hollywood Estetiği’ni tercih etmektedir.

Ameliyatsız yanak inceltme uygulaması da tıpkı bişektomi ameliyatında olduğu gibi yanak bölgesindeki bichat yağlarını hedefler. Ancak ameliyattan farklı olarak ameliyatsız yanak inceltme uygulamasında bichat yağları tek seferde kalıp gibi çıkarılmaz. Ağız içerisinden yapılan uygulama sayesinde ısı yardımıyla bu yağlar eritilerek yeniden şekillendirilir. Böylelikle yüz bölgesinde tek seferde bir boşluk yerine kontrollü bir incelme sağlanır.

Agassi cihazıyla yapılan ameliyatsız yanak inceltme uygulamasında kullanılan cihaz başlığı kişiye özeldir. Ağızdaki mukozanın verdiği kayganlık nedeni ile işlem esnasında herhangi bir krem vb. ek bir ürüne ihtiyaç duyulmaz. Her bir yanağa ortalama 20 dakika olacak şekilde Agassi’nin özel başlığı ile uygulama yapılır.

Yüksek frekanslı radyofrekans enerjisinden yardım alınarak yapılan Ameliyatsız Hollywood Estetiği sonrasında kişi sosyal hayatına rahatlıkla dönebilir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA