Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
E-Posta: info@lookesnisantasi.com GSM: +90 212 233 22 12

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir süreçtir. Özellikle yüz bölgesinde yaş alma ile birlikte birçok değişim meydana gelir. Yüz bölgesinin vücudun diğer bölgelerine göre daha hızlı deformasyona uğraması da maalesef maruz kalınan deformasyonların üzerine adeta tuz biber olur.

Yüz bölgesi, pek çok cilt katmanından, kas sisteminden ve yağ yastıkçıklarından oluşur. Zamanla, cildimiz yaş aldıkça bu katmanlarda bozulmalar yaşanır ve cilt hızlıca kırışır hatta lokal olarak ciltte çöküntüler meydana gelir.

Bu çöküntü ve kırışıklıklarla en çok karşılaştığımız bölgelerden biri olan alın bölgesi, yapılacak küçük bir müdahale ile eskisinden bile çok daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşturulabilir.

Alın dolgusu işlemi, klinik ortamda rahatlıkla yapılabilen ve ortalama 25 dakika süren bir ameliyatsız estetik işlemidir. Anestetik kremler sayesinde neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz alın dolgusu işleminde amaç; alın bölgesinde yaşlanma veya travmalara bağlı oluşmuş çöküklükleri ve zamanla derinleşerek yer etmiş mimik kırışıklıklarını geride bırakmak ve genç bir görünüm sağlamaktır.

Alın dolgusu işlemi oldukça konforlu bir işlemdir ve diğer botoks ve dolgu gibi ameliyatsız estetik uygulamalarla rahatlıkla kombine şekilde yapılabilir. Uygulama, sosyal hayatınızı hiçbir şekilde kesintiye uğratmaz. Alın dolgusu işleminde hyaluronik asit bazlı güvenilir dolgular kullanılmaktadır. Bu nedenle herhangi bir iyileşme süresi olmadığı gibi aynı zaman bilinen ağır bir yan etkisi de bulunmamaktadır.

Bir öğle arası zamanda dahi yaptırabileceğiniz alın dolgusu uygulaması ile siz de yüzünüzde bütünsel güzelliğe ulaşabilir, yaş almanın getirdi deformasyonları geride bırakarak genç ve dinamik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Alın dolgusu uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için merkezimiz her zaman ulaşabilir; uzmanlarımızdan bilgi alarak siz de randevunuzu oluşturabilirsiniz.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alın Dolgusu

Yaş alma beraberinde pek çok deformasyonu da getiren bir sür..

DAHA FAZLA

Ameliyatsız Hollywood Estetiği

Yüz formumuz bizim genç ve dinamik bir görünüme sahip olmamı..

DAHA FAZLA

Badem Göz Uygulaması

Günümüzde Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği badem gö..

DAHA FAZLA

Burun Dolgusu

Yüz hatları eşsizdir. Günümüzde yapılan yanlış estetik uygul..

DAHA FAZLA